Deniz Kanosu

Haftalık Turlar Sınıflar / Bilgi Ekipmanlar

DENİZ KANOSU KEKOVA KISA PARKUR [Harita]
Günümüz sabah saat: 7`de ofisimizde bululup saat 07:45 de Üçağız Köyü`ne hareket ile başlıyor. Yaklaşık 45 dakikalık konforlu ve eğlenceli bir yolculuktan sonra denizin adeta yakasına iliştirilmiş bir nazar boncuğu hoş olan , şirin Üçağız Köyü`ne ulaşıyoruz. Yaklaşık 20 -25 dakikalık malzeme tanıtımı ve brifingin ardından kanolarımıza binip , Kekova Adası üzerindeki antik tersaneye doğru kürek çekiyoruz. Tarihi tersaneye vardığımızda yüzmek ve adayı keşfetmek için vaktimi oluyor. Tarihin,denizin ve güneşin tadını çıkardıktan sonra ise ; Batık Kente doğru yol alıyoruz. Kıyıya paralel ve adeta bu kente dokunurcasına üzerinden geçiyoruz ve aynı anda tarihi ve doğayı bir arada hissediyoruz. Batık Kent`ten hemen sonraki durağımız ise ; ulaşımın sadece deniz yolu ile mümkün olduğu , Kaleköy ya da bilinen adı ile Simena. Güzel bir öğlen yemeğinin ardından bu cennet köşesi köyü gezebilir , dost canlısı insanları ile sımsıcak sohbetler edebilir ya da tarihi Simena Kalesi`ni gezebilirsiniz. Simena`da iyice dinlendikten sonra tekrar kanolarımıza binip başlangıç noktamız olan Üçağız Köyü`ne varmadan önce Temimoussa Antik Kenti`nin Nekropolü` nün önünden kanolarımız ile geçip , doğa ve tarihi iç içe yaşadığımız günü sona erdiriyoruz.

Transfer süresi : 45 dakika
Hareket saati : 7 Kaş / 6:00 Kalkan
Kürek çekme süresi : 1 &1,5 saat
Deneyim gerekmiyor,rehberlik,malzeme,öğlen yemeği ve ikramlar fiyata dahildir
Fiyat : 30 € ( 1 Kişi )

Minimum Katılımcı : 4 Kişi

DENİZ KANOSU KEKOVA +APERLAİ [Harita]
Günümüz sabah saat: 7:45`te ofisimizde bululup saat 8 de Üçağız Köyü`ne hareket ile başlıyor. Yaklaşık 45 dakikalık konforlu ve eğlenceli bir yolculuktan sonra denizin adeta yakasına iliştirilmiş bir nazar boncuğu hoş olan , şirin Üçağız Köyü`ne ulaşıyoruz. Yaklaşık 20 -25 dakikalık malzeme tanıtımı ve brifingin ardından kanolarımıza binip , Temimoussa Antik Kenti`nin Nekropolü` nün ve Simena Kalesi`nin önünden kanolarımız ile geçerek , Kekova Adası`na ve onun koynunda boylu boyunca uzanan Batık Kente doğru kürek çekiyoruz ve doğudan batıya Batık Kenti kanolarımız ile geçtikten sonra Kekova Adası`nın batı ucundaki antik tersanede yüzme ve dinlenme molası veriyoruz. Bu küçük molanın ardından Kekova Bölgesi`nin batısında yer alan Polemos`a varıyoruz. Güzel bir balık ziyafetinin ardından yarımadanın diğer ucundaki bir diğer Batık Kent Aperlai`ye doğru yürüyüşe başlıyoruz 20 dakikalık bir yürüyüşten sonra Aperlai Antik Kenti`ne ulaşıyoruz ve bu batık kentte yüzüp kenti gezdikten sonra Polemos`a geri dönüyoruz. Hava şartlarının da uygun olması durumunda kanolarımızla yelken açıp Üçağız Köyüne doğru yolculuk yapıyoruz.

Transfer süresi : 45 dakika
Hareket saati : 8:00 Kaş / 7:30 Kalkan
Kürek çekme süresi : 4 &5 saat
Deneyim gerekmiyor,rehberlik,malzeme,öğlen yemeği ve ikramlar fiyata dahildir
Fiyat : 45 € Kaş ( 1 Kişi )

Minimum Katılımcı : 4 Kişi

DENİZ KANOSU KAŞ [Harita]
Bu macera gününde sabah saat 9`da ofiste buluşulur ve turumuz saat 9:30`da Kaş Limanı`ndan başlar. Deniz Kanosu ile ilgili alacağınız küçük bir bilgilendirme sonrası Kaş Çukurbağ Yarımadası`na doğru yolculuğumuz başlar. İlk olarak Antik Tiyatroyu ve antik Antiphellos Kentinin duvarlarını görme şansı yakalarız. Türkiye`ye en yakın Yunan adası olan Meis Adası`nın önünde kanolarımız ile geçip , Antik Sebeda Limanı`na ( Limanağzı Koyu ) doğru yolculuğumuz devam eder. Limanağzı`na vardığımızda artık öğlen yemeği zamanıdır. Yemekten sonra isteğe bağlı olarak Sebeda Nekropolü ya da Hıdırellez Mağarası ziyaret edilebilir ya da plajda denizin ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Ve finalde Kaş`ın muhteşem kıyılarını takip ederek başlangıç noktamız olan Kaş Limanı`nda bu heyecanlı günü noktalarız.

Transfer süresi : 25 dakika Kalkan için
Kürek çekme süresi : 3 &4 saat
Deneyim gerekmiyor,rehberlik,malzeme,öğlen yemeği ve ikramlar fiyata dahildir
Fiyat : 35 € ( 1 Kişi )

Minimum Katılımcı : 4 Kişi
KAŞ(ANTİPHELLSOS) &SEBEDA(LİMANAĞZI) [Harita]
Akşam saat : 20:30 da ofisteki buluşma ve bilgilendirmenin ardından 10 dakikalık bir transferden sonra , Büyük Çakıl plajından deniz kanosu turumuz başlıyor. Ay ışığı altında sadece denizin ve küreklerin seslerini dinleyerek ağır ve huzurla Sebeda Doğal Limanı`na ( Limanağzı Koyu ) doğru kürek çekmeye koyuluyoruz. Limanağzı`nda biraz yorgunluk atıp , gecenin tadını doyasıya çıkardıktan sonra kıyı şeridini takip ederek Büyük Çakıl plajına dönüyoruz .

Transfer süresi : 10 dakika
Deneyim : Gerekmiyor
Rehberlik hizmeti,ikramlar , transfer , 2 soğuk veya sıcak içecek fiyata dahildir.
Fiyat : 45 € ( 1 Kişi )

DOLUNAY TUR TARİHLERİ:

Nisan : 25-26-27-28 (TAM)-29-30
Mayıs :1-2 -25-26-27(TAM)-28-29-30-31
Haziran :1-2 -25-26(TAM)-27-28-29-30
Temmuz :24-25-26(TAM)-27-28-29-30-31
Ağustos :21-22-23-24(TAM)-25-26-27-28
Eylül :20-21-22-23(TAM)-24-25-27-27
Ekim :20-21-22-23(TAM)-24-25-27-27

Yanımıza almamız gerekenler
Şapka-havlu-güneş kremi-güneş gözlüğü-su (1,5 lt )-fotoğraf makinesi-ekstra tişört
Formlar
Gezi kayıt formunu indirmek için tıklayınız
Risk kayıt formunu indirmek için tıklayınız
Sağlık formunu indirmek için tıklayınız

Resimler
1 1 1 1 1
1 1 1 1 1
Resimlerin devamını görmek için tıklayınız
Designed & Developed by Globya Information Technologies