Size Özel Kaş Turları

Kişiye ya da gruba özel düzenlenen tur ne demektir, size nasıl bir deneyim sunar, ne gibi avantajlara sahiptir, gibi soruların cevaplarını merak ediyorsanız, bu sayfamızda aradığınız bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca merak ettiğiniz diğer her konuda, dilediğiniz zaman;

  • telefonla arayarak (0 242 836 32 92),
  • sağ taraftaki Whatsapp ikonundan canlı iletişime geçerek,
  • sayfada bulunan iletişim formlarını doldurarak ya da
  • eposta (info@xanthostravel.com) göndererek

bizden kolaylıkla bilgi alabilirsiniz.

Şimdi gelin, özel turlar hakkında merak edilenler nelerdir, birlikte inceleyelim.

Kişiye ya da gruba özel gezi nedir?

Kişiye ya da gruba özel bir gezi, etkinlik ya da aktivite; genel tur rotalarının ve programlarının, size özel kişiselleştirilerek sunulmasından oluşan turlardır. Kaş uzmanı tecrübeli ekibimiz tarafından ihtiyaçlarınıza, ilgi alanlarınıza ve bütçenize göre hazırlanır. Xanthos ekibi, Kaş turları ile ilgili her konuda, yeterli bilgi ve deneyime sahip olduğundan, geziniz, size mükemmel bir şekilde uygun hale gelir. Böylelikle eşsiz bir tatil deneyimi yaşarsınız.

Tüm Xanthos Travel Kaş turları, kişiye ya da gruba özel etkinlik olarak düzenlenebilir. Yerel bir seyahat uzmanımız, sizin için özel olarak planlama ile ilgilenir. Turunuz boyunca, yanınızda size özel bir rehber, araç ve sürücü bulundurulabilir. Kişiye özel bir tur, özellikle, Antik Likya bölgesi gibi, gezip göreceğiniz yerlerin çok olduğu alanlarda, grup turlarına göre, daha fazla etkinlik ve derinlik sunar. Xanthos'un tecrübeli rehberi, her zaman size yardımcı olmaya hazır olacak ve tur sırasında size sürekli eşlik edecektir.

Neden kişiye özel seyahati seçmeliyim?

Kişiye özel bir turlar, gerçekten de eşsiz birer bir yolculuktur. İstediğiniz her şeyi kendi tarzınıza göre yapabilirsiniz. Tecrübeli uzmanımız öncesinde birlikte belirleyeceğimiz etkinlik planının işleyişi ile ilgilenir ve sizi belirsizliklerden kurtarır. Baştan sona, planlama sürecinin tam kontrolü sizdedir. Uzman rehberimiz, size, tam uyumlu bir şekilde eşlik eder. Uzman rehberimiz, yalnızca size eşlik etmekle kalmaz, etkinliğinizin programınıza uygun bir şekilde ilerlemesini sağlar.

Size özel turlar ile zamanınızı en etkili şekilde değerlendirme şansı elde edersiniz. Turunuzun planlandığı şekilde sürebilmesi sağlanır. Bir başka kişi ya da gruba bağlı gecikmeler, aksilikler için endişelenmenize gerek yoktur. Programınızın sorunsuz ilerlemesini sağlamak için rehberiniz her zaman yanınızda olacaktır.

Kişiye özel seyahat kimler için uygundur?

Kişiye özel geziler, her kişi ve grup için özel olarak tasarlanır. İlgi alanlarınıza uygun konulara daha fazla zaman ayırmayı tercih ediyorsanız, sizin için çok uygundur.

Size özel olarak yanınızda olacak Xanthos Travel seyahat uzmanınız ile etkinlik içeriği hakkında, daha derinlikli bilgiler edinebilirsiniz. İlgi alanlarınıza ve tercihlerinize bağlı olarak, rehberlerimiz, sizi şaşırtacak kadar ayrıntılı bilgiler sunabilir.

Özel turlar, bir aile olarak veya farklı yaşlardan bir grup gezgin olarak seyahat edenler için çok idealdir. Uzmanlarımız, tur kapsamında, size ve grubunuza uygun bir dizi etkinlik düzenleyebilir. Özel turlarda, kendi hızınızda seyahat etmek için tam esneklik vardır.

Kişiye özel rotalar, normal turların kapsamında olmayan ama sizin ilgi alanlarına giren bazı içerikleri barındırma fırsatları da beraberinde getirecektir.

Özel turlar nasıl oluşturulur?

Xanthos Travel özel turunuzu planlamaya, sıfırdan bir seyahat planı oluşturmaya başlayarak veya önerdiğimiz seyahat programlarımızdan biri üzerinde değişiklikler yaparak başlayabilirsiniz. Geziniz, ister birkaç günlük ister birkaç haftalık olsun, uzman ekibimiz, sizin isteklerinize göre hazırlanmış, benzersiz, kişiselleştirilmiş bir seyahat planı hazırlayacaktır.

Her ayrıntıdan memnun olduğunuzda, güvenli bir şekilde site üzeriden ya da ofisimize gelerek ödemenizi yapar, size özel planlanan, eşsiz seyahatiniz için hazırlanmaya başlarsınız.

Kişiye özel seyahatin maliyeti nedir?

Kişiye özel bir seyahat başlangıçta biraz daha pahalı görünebilir, ancak bunun karşılığında benzersiz bir seyahat deneyimi edinirsiniz. Tur kapsamına, size özel uzman rehberimiz, transferler gibi öncesinde birlikte kararlaştıracağımız pek çok ayrıntı dahil edilecektir.

Kişiye özel hazırlanmış tur ücretine, tur sırasında oluşabilecek harcamalarınız, dahil değildir. Ya da önceden belirlenen şartları değiştirmek arzunuz, eğer farklı bir ücrete tabi ise, tur toplam bedeline eklenir.

Kişiye özel turlarda neden Xanthos Travel'i tercih etmelisiniz?

Çünkü Xanthos'ta, özel turunuzu sizin için en etkin ve benzersiz bir şekilde planlamamıza yardımcı olacak çok tecrübeli ve işinde uzman bir ekip var.

15 yıldan fazla bir süredir Türsab belgeli bir seyahat acentası olan Xanthos, her biri alanında uzman rehberlerden ve yöneticilerden oluşan bir ekibe sahip. Sizi, gideceğiniz yerleri herkesten daha iyi bilen, özenle seçilmiş yerel seyahat uzmanlarıyla buluşturuyoruz.

Bizden kaynaklı oluşabilecek her türlü aksaklık durumunda, ücret iadesi politikamız garantisi kapsamındadır. Turunuzu, uzmanlarımızla birlikte sizin için ayrıntılarıyla planlamamıza izin verin. Böylelikle, seyahat etmeye daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Kendi özel turunuz için yerinizi ayırmak ve turunuz için fikirlerinizi paylaşmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Görüşmek dileğiyle! Saygılarımızla.


Xanthos Travel Etkinlik Fotoğrafları

Sosyal Medyada Xanthos

Sosyal Medya

Değerli Görüş ve Önerilerinizden Bazıları

Ber.
"Saklıkent Safari ve Kekova tekne turları"

"Jeep safari turu ile Kekova tekne turuna katıldım. İkisinde de harika vakit geçirdim. Safari turunda gezdiğimiz kanyonlar, şelale, sahiller çok güzeldi. Rehberimizden de yöre hakkında bilgiler ve tavsiyeler aldım. Kahvaltı ve öğlen yemeği dahildi ve çok lezzetlilerdi. Aktif bir gün olmasına rağmen aşırı yorucu değildi. Ekstra olarak zipline ve rafting de yapabiliyorsunuz, ilk defa zipline denemiş oldum. Kekova tekne turuna da annemle katıldım ve çok keyifliydi. Çok güzel yerlerde yüzdük ve rehberimizin anlatımları çok enteresandı. Batık şehirin yanından geçerken kalıntıları ışıkla gösterip ayrıntılı bir şekilde bunların ne olduğunu, hangi zamandan kalma olduklarını vs anlattı. Teknede müzik çalınmadığı için çok huzurlu bir gün geçirdik. Xanthos tura iki tur için de teşekkür ederim, umarım bir gün kano turuna da katılabilirim. Herkese öneriyorum."


Ahm.
"kafa ağrıtan müzik yayını yok."

"Tur rehberimiz arkeolog Baran Bey çok bilgili saygılı bir kişilik tur boyu bize güzel bilgiler verdi , kendisi ile ayrıca arkeoloji hakkında sohbet etmekten keyif aldık. Kaptanımız Hasan Bey ve mürettebat saygılı efendi insanlar. Yolculuk boyu tüm ekip çok kibardı. Tekne güzel ufak huzurlu kafa ağrıtan müzik yayını yok.Temizlik ve hijyen + puan , dağdaki keçilere yemek ve su vermelerini takdir ettim."


Sbl.
"Saklıkent Turu"

"Kaş merkezden başlayan yolculuğumuzda ilk olarak Kaputaş plajına uğradık. Erken saatlerde gitmemiz plajın sakinliği açısından çok avantajlı oldu. Sonrasında at çiftliğinde yaptığımız kahvaltı ile Saklıkent kanyonunda bir o kadar güzel ve bir o kadar yorucu parkurumuzu yürüdük. Ardından Gizlikent şelalesine olan yürüşüyümüzle devam ettik. Şelalenin ardından tavuk yada alabalık opsiyonlarından biriyle öğle yemeğimizi yedik. Ve son olarak patara plajına geçerek mükemmel deniz ve kum tepesiyle buluştuk. Seyahat boyunca Sadık bey gezdiğimiz yerlerle ilgili önemli detayları vererek çok güzel rehberlik etti.Rezervasyondan tur boyunca gösterilen ilgi çok iyiydi. Kaştan bahsettiğim yerlere gidip dolu dolu bir gün geçirmek isteyenlere tavsiye edilir. İyi seyahatler.. :) "


Ere.
"Kekova Turu için Doğru Adres"

"Kaş'a gitmeye karar verdiğimizde, yorumlarda gördüğümüz en öne çıkan başlıklardan birisi muhakkak kekova Yat Turu yapın olmuştu. Biraz araştırınca da Xanthos Travel'in bu konuda çok popüler olduğunu farkettik. Gerçekten öyleymiş. Baştan sona çok keyifli, dolu dolu ve güzel bir tura katıldık. Yatımız temiz, kişi sayısı az, bilgili bir rehber ile yolculuk yapılıyor, yemekler oldukça leziz. Herkese tavsiye ederiz. ( Tura çıktığınızda farkedeceksiniz, pek çok şirket-yat ile beraber koyları geziyorsunuz ancak, rehberimiz, bize bölgenin tarihini geçmiş-güncel yaşanmışlıklarını örneklerle anlatırken, başka bir tekneden işte bu koyda da çevrede göreceğiniz antik kalıntılar var vb bir söylemle iş yapan firmalar da var.) Tarihi de seviyorsanız, tercihiniz Xanthos Travel olmalı. Teşekkür ederiz."


Sev.
"Kekova turu harikaydı."

"Kekova turu için bir kaç firmayla görüştük daha uygun fiyatlar bulmamıza rağmen burası içimize sindi ve tercihimizi xhantos tan yana kullandık. İyi ki de öyle yapmışız çok memnun kaldık gerçekten tam anlatıldığı gibi bir tur deneyimledik. Bu arada teknedeki öğle yemeklerini kim yapıyorsa muhteşemdi ellerine sağlık diyoruz Tekne büyüktü ve sadece 24 kişi vardı rahat rahat oturduk. Hiç bitmesini istemediğimiz bir deneyim oldu. Düşünmeden tercih edebilirsiniz."


Koc.
"Sea kayak mükemmel bir deneyim."

"Bizim için güzel ve farklı bir deneyim oldu. Adem Bey tur boyunca bölge hakkında çok güzel bilgiler verdi, farklı mitolojik hikayeler dinledik gerçekten çok keyifliydi. Bunun dışında sea kayak sayesinde daha önce gittiğimiz yerleri daha yakından görme şansımız oldu. Huzurlu bir etkinlik, denizle iç içe keyifli bir gündü."

Tüm yorumlar için sosyal medyada bizi takip edebilirsiniz.
Bize ulaşın.

İletişim Formu

Rezervasyon talepleriniz ve diğer konular hakkında bize yazabilirsiniz. En kısa zamanda, size ulaşıyor olacağız. Yazmak için, dilerseniz whatsapp ikonunu da kullanabilirsiniz.

Xanthos Travel

Ofisimiz, meydana sadece 20 metre uzaklıkta. Dilerseniz, buyrun, size birşeyler ikram edelim.

Ya da, dilerseniz bizi arayarak da yerinizi ayırabilirsiniz.