Size nasıl yardımcı oluyoruz?

KatılımSüreci

Sizin için, ilk tanışmamızdan etkinliğinize katılımınıza kadar geçen süreci kısaca özetledik.

01

İletişim

Ofisimizi bizzat ziyaret ederek, Whatsapp ikonu ile, ya da telefonla bize ulaşabilirsiniz.

02

İnceleme

İlgilendiğiniz etkinliğin ayrıntılarını, görsel ya da sözel olarak, bir sunum şekilde size iletiriz.

03

Seçim

Siz, dilediğiniz etkinliğe karar verdikten sonra kayıt için gerekli evrakları birlikte doldururuz.

04

Ödeme

Katılacağınız etkinlik için, tercihinize göre, ön ödeme yapabilir ya da ücretin tamamını aktarabilirsiniz.

05

Katılım

Birlikte karar verdiğimiz tercih edilen gün, saat ve yerde hazır bulunarak, tura katılım sağlayabilirsiniz.

Doğayla Tarihle Baş Başa!

Kaş Turları

Yılların tecrübesi ve ayrıntılarla süslediğimiz müşteri memnuniyeti anlayışı. Xanthos Ailesi olarak, Kaş'ı sizlerle, yine yeniden, keşfetmek için sabırsızlanıyoruz.

Deniz Kanosu

Maviye, yeşile, tarihe, güneşe, sabah saatlerinden akşamın ilk ışıklarına kadar dopdolu bir güne kürek çekmeye, hazır mısınız?

Jip Safari

Bazen sedir ormanlarının kokusunda, bazen elma ağaçları serinliğinde, bazen de yemyeşil bir gölün yanında, tarihle ve doğayla iç içe safari heyacanı.

Tekne Turu

Kekova Denizi, tarih, batık şehir, Antik Simena Köyü, Korsan Mağarası, eşsiz güzellikteki koylar ve lezzetli Akdeniz yemekleri aynı günde buluşuyor.

Dalış

Dünyaca ünlü dalış noktaları, masmavi gizemiyle sizleri bekliyor. Heyecan ve tutku istiyorum diyorsanız, Kaş tam size göre.

Kanyon Geçişi

Heyecan, cesaret, özgürlük, disiplin ve irade gücü. Kanyon, bir yaşam felsefesi gibi. Adrenalin tutkunlarının vazgeçemeyeceği özel bir parkur.

Trekking

Dünyanın sayılı yürüyüş rotalarından biri olan Likya Yolu, manzarası ve antik zenginlikleri ile sizlere muhteşem yürüyüş parkurları sunuyor.

Dağ Bisikleti

Deneyimli rehberimiz eşliğinde, büyük bir keyifle dağ yollarında hızla ilerlerken, adrenalinin sınırlarınızı zorlayacaksınız.

Yamaç Paraşütü

Türkiye'nin sayılı pilotları eşliğinde, Akdeniz'in turkuaz maviliğine, Kaş'ın ve Ölüdeniz'in kuşbakışı manzarasına hayran kalacaksınız.

Kültür Turları

Her yıl, ülkemizden ve dünyadan binlerce tarih meraklısını kendine çeken antik yapılara, kaya mezarlarına, kiliselere yakından şahit olabilirsiniz.

Meis Adası

Yüzerek gidilebilecek kadar yakınmış hissi veren Meis, müzesi, kalesi, lezzetli Yunan yemekleri ile, huzur dolu bir gün için, sizleri bekliyor.

Gulet Gezisi

Antalya veya Fethiye istikametine, gulet teknesinde, Akdeniz'in muhteşem maviliğinde, yunuslarla ve yıldızlarla, 2 ila 3 günlük bir yolculuk.

Nehir Kanosu

Saklıkent'ten gelen Eşen Nehri'nin buz gibi sularında gerçekleştirilen etkinlik, Patara Plajı'nda, keyifli bir öğle yemeği ile sona eriyor.

Bize ulaşın.

İletişim Formu

Rezervasyon talepleriniz ve diğer konular hakkında bize yazabilirsiniz. En kısa zamanda, size ulaşıyor olacağız. Yazmak için, dilerseniz whatsapp ikonunu da kullanabilirsiniz.

Xanthos Travel

Ofisimiz, meydana sadece 20 metre uzaklıkta. Dilerseniz, buyrun, size birşeyler ikram edelim.

Ya da, dilerseniz bizi arayarak da yerinizi ayırabilirsiniz.